Erman Toroğlu’ndan Uğurcan Çakır yorumu: Arkadaşlarına ihanet ediyor

Trendyol Süper Lig’in 33. haftasında Trabzonspor, Mondihome Kayserispor’u 2-1 yendi. Spor yorumcusu Erman Toroğlu, karşılaşmayı canlı yayında yorumladı. Erman Toroğlu yaptığı değerlendirmede hatalı gol yiyen Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır’ı eleştirdi.

Erman Toroğlu, “Uğurcan her zaman yaptığı gibi futbol ukalalığını, şımarıklığını yaptı. Olmaz bu. Böyle büyük kaleci olamazsın. Büyük kaleci böyle hatalar yapmayacak. Bu büyük kalecinin yapacağı hata değil. Bu futbol ukalalığıdır.” dedi.

“BUNA HAKKIN YOK”

Sözlerine devam eden Toroğlu, “Konsantrasyon bozulamaz. Beşiktaş ile çekişiyorsun. Bütün arkadaşlarına ihanet ediyorsun. Gol yiyebilirsin, bacak arası da yiyebilirsin hepsine varım ama bunu yapamazsın. Buna hakkın yok.” ifadelerini kullandı.”

Öte yandan Tolga Zengin ise yaptığı değerlendirmede, “Uğurcan maç içinde ayaklarını iyi kullanan bir kaleci ama orada onlara girmemeli. Kalecilik bölgesi bu tarz hareketleri kabul etmiyor. O anlamda daha dikkatli olması lazım, iyi de bir karşılaşma oynadı.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir