Arda Güler ayrılık nedenini açıkladı: Fenerbahçe’de 1 sene daha kalabilirdim

İspanyol devi Real Madrid’de forma giyen Arda Güler, son dönemde attığı gollerle moralini üst seviyeye çıkardı. Candaş Tolga Işık’a konuşan Arda Güler, hem Real Madrid kariyeri hem de Fenerbahçe’den ayrılığıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

GOL SEVİNCİNİN ANLAMI
“Gol sevincimin anlamı tevekküle dayanıyor. Her şeyin Allah’tan geldiğine inanıyorum.”

MODRİC’İN VELİAHTI OLACAĞIMI SÖYLEDİ
“Real Madrid bana Luka Modric’in veliahtı olacağımı söyledi. Bundan çok etkilendim çünkü inanılmaz bir oyuncu, hala çok iyi.

1 SENE DAHA KALABİLİRDİM
“Fenerbahçe’de bir sene daha kalabilirdim ama ben Fenerbahçeli bir Türk gencinin Avrupa’da, özellikle de Real Madrid’de neler yapabileceğini göstermek istedim. İnşallah da göstermeye devam edeceğim.”

GOLDEN SONRA ALİ KOÇ BENİ ARADI
“Ali Koç’a karşı bir kırgınlığım yok. İlk gol attığımda da ilk arayanlardan biri oldu. Sakatlandığım dönemde de sürekli konuşuyorduk. Başkan, annemin birkaç sene önce olduğu bir ameliyatta bize çok yardımcı oldu. O yüzden Ali Koç, bizim ailemiz için özel bir isimdir.”

MÜMKÜN DEĞİL
“Baban, gerçekten senin transferinden bir komisyon istedi mi?”
“Böyle bir şey mümkün değil. Belki de insanlar bu profesyonel süreçlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyorlar, böyle bir şey mümkün değil. Yakınımızdaki herkes Fenerbahçe ne kadar kazanabilirse o kadar kazansın diye uğraş verdiğimizi biliyor. O yüzden bu mümkün değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir