Akıllı yüzük üreten markalara bir yenisi daha eklendi

Amazfit Helio Ring, sporculara özel olarak tasarlanmış bir fitness takip cihazıdır ve 15 Mayıs’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde 299,99 dolara piyasaya sürülecektir. Zepp Health tarafından geliştirilen bu cihaz, atletlerin performans ve iyileşme süreçlerine dair derinlemesine bilgiler sunmayı vaat ediyor.

Helio Ring, hafif titanyum malzeme kullanılarak üretilmiş olup, hem konfor hem de dayanıklılık açısından üstün özellikler sunar. Marka, cihazın uyku takibi, kalp atış hızı değişkenliği gibi önemli sağlık verilerini izleyebildiğini ve her gün için bir ‘hazır olma skoru’ belirlediğini ifade ediyor. Bu skor, sporcuların antrenmanlarını gerçek zamanlı sağlık verilerine göre kişiselleştirmelerine olanak tanır.

Akıllı yüzük üreten markalara bir yenisi daha eklendi

Helio Ring ayrıca, Zepp Uygulaması ile senkronize şekilde çalışır. Bu uygulama, hem ringden hem de eşleştirilmiş Amazfit akıllı saatlerden gelen verileri bir araya getirerek, tüm fitness ve sağlık bilgilerini tek bir merkezde toplar. Zepp Health’in CEO’su Wayne Huang, yaptığı açıklamada, “Zepp Health olarak, sporculara parmaklarının ucunda elit seviyede performans ve iyileşme analizleri sunuyoruz. Zepp Uygulamamız artık sporcuların akıllı saatleri ve Amazfit Helio Ring’leri ile elde ettikleri tüm içgörülere sorunsuz bir şekilde entegre oluyor. Buradaki amaç sadece izlemek değil, elde edilen her içgörüyü kullanarak sınırları zorlamak, potansiyellerini açığa çıkarmak ve atletik mükemmelliği yeniden tanımlamaktır,” dedi.

Bu yenilikçi cihaz, sporculara antrenman ve iyileşme süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayarak, daha bilinçli ve verimli bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Helio Ring, sporcuların sağlık durumlarını daha iyi anlamalarını ve antrenman programlarını buna göre düzenlemelerini sağlayarak, sporcuların maksimum performansa ulaşmalarına katkıda bulunacak önemli bir araç olma potansiyeline sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir